30-12-2016 |
Afsluiting Grote Clubactie 2016
Complimenten aan alle kinderen en teams die zich zo ingezet hebben de afgelopen weken. Uiteindelijk hebben we met 22 teams, ruim 1200 loten verkocht. Met deze actie is er totaal € 2677,44 euro opgehaald voor HCIJ!
Een fantastisch resultaat! We hopen dat er voor jullie ook mooie prijzen gevallen zijn op de loten.
Aan het begin van deze actie hebben we ook een aantal prijzen toegezegd voor beste team en beste individu. Daarnaast is er ook vanuit de Grote Clubactie een prijs voor alle kinderen die 20 loten of meer hebben verkocht.
Prijsuitreiking:
Het team dat de meeste loten heeft verkocht, is de MC1. Zij hebben de Clubactie prijs gewonnen en mogen vanuit HCIJ met het team fitnesstraining gaan volgen bij een sportschool naar keuze.
GEFELICITEERD MEIDEN!!
De dame die van alle kinderen de meeste loten verkocht heeft (52!), is Jada Ben Amari.
Jada ontvangt als prijs voor haar buitengewone inzet een mooie zaalhockeystick. Deze stick is beschikbaar gesteld door Adelaar Sport

Grote Clubactie 20 loten + prijzen.
Alle kinderen die 20 loten of meer hebben verkocht, ontvangen vanuit de Grote Clubactie nog een leuke attentie. In 9 teams zaten kinderen die deze leuke prijs in ontvangst mogen nemen. De coaches van deze teams hebben ondertussen de namen en prijzen ontvangen om uit te reiken. Heb je als kind 20 loten of meer verkocht en nog niets ontvangen, geef dit dan even door aan je coach of mail naar sponsors@hcij.nl
Hiermee is de clubactie 2016 afgerond. We hebben ontzettend veel mooie en leuke dingen gezien. Tegelijkertijd was dit een eerste jaar waarvan we ook willen leren.
Mochten er dus ideeën zijn waarmee we onze actie volgend jaar nog succesvoller kunnen maken, dan vernemen we dat uiteraard graag.
Met vriendelijke groet,
Ps. Over de uitslag kan niet verder gecommuniceerd worden.