header foto header foto header foto
 

D1

Spelers D1

Diantha van den Berg
Megan Diederik
Annemarie den Haan
Esmeé Jorge
Julia Jorge
Ilona Kippersluijs
Lauren Knol
Maud van Rooijen
Vonne Roorda
Evi Ros
Laura de Sain
Michelle Sennef
Manû van Toorn
Britt Vergeer
Anne Visser (keeper)
Sem Westland

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Stefan Budding
Asst. trainer/coach Michiel Riesmeijer
Aanvoerder Annemarie den Haan
2e aanvoerder Michelle Sennef
Manager Nicole Rijnders

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D1 HUDITO D1
DES D1 Zwart-Wit D1
Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 12:45
IJsseloever D1 Alphen D1 12:45
Warande D1 DSHC D1 12:45
Westland D1 Rijswijk D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Warande D1 4 10 3 1 0
2 Zoetermeer D1 4 9 3 0 1
3 Rijswijk D1 4 7 2 1 1
4 HUDITO D1 4 7 2 1 1
5 Alphen D1 4 6 2 0 2
6 Craeyenhout D1 4 6 2 0 2
7 Zwart-Wit D1 4 5 1 2 1
8 DES D1 4 4 1 1 2
9 IJsseloever D1 4 4 1 1 2
10 Westland D1 4 4 1 1 2
11 DSHC D1 4 3 1 0 3
12 Etten-Leur D1 4 2 0 2 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 okt HC Alphen D1 12:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
27 okt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 12:45 uit
3 nov DSHC D1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
10 nov D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
17 nov Craeyenhout D1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
24 nov MHC De Warande D1 n.n.b uit
8 mrt HC Etten-Leur D1 12:45 uit
15 mrt MHC DES D1 n.n.b thuis
22 mrt HV Westland D1 n.n.b thuis
29 mrt ZwartWit D1 n.n.b uit
5 apr Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b thuis
19 apr HC Alphen D1 12:45 uit
26 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b thuis
3 mei DSHC D1 n.n.b uit
10 mei D.H.C. Hudito D1 n.n.b thuis
17 mei Craeyenhout D1 n.n.b uit
24 mei MHC De Warande D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Westland D1 Warande D1 1-3
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 2-3
Zoetermeer D1 DES D1 3-1
Alphen D1 DSHC D1 3-2
Rijswijk D1 HUDITO D1 3-3
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 0-2
DES D1 IJsseloever D1 4-0
Etten-Leur D1 Westland D1 0-1
DSHC D1 Zoetermeer D1 1-3
Warande D1 Zwart-Wit D1 0-0
HUDITO D1 Alphen D1 2-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 1-1
Westland D1 IJsseloever D1 2-5
DSHC D1 DES D1 3-1
Zoetermeer D1 HUDITO D1 1-0
Alphen D1 Craeyenhout D1 3-0
Rijswijk D1 Warande D1 1-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
DES D1 Westland D1 1-1
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-1
IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-1
Etten-Leur D1 Rijswijk D1 0-4
Warande D1 Alphen D1 3-0
HUDITO D1 DSHC D1 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Zwart-Wit D1 Westland D1 5-3
Rijswijk D1 IJsseloever D1 1-2
Zoetermeer D1 Warande D1 1-2
HUDITO D1 DES D1 4-4
Alphen D1 Etten-Leur D1 0-2
DSHC D1 Craeyenhout D1 2-0
Teamindeling en NST
Bardienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein