header foto header foto header foto
 

H1

Spelers H1

Tijn Arends
Esau Bergkamp
Floris van den Bos
Tijn Helsloot
Joep Helsloot
Daan Kraaijenhagen
Jantijn Kromwijk
Thomas Lo
Tim Mentink
Jasper Olthof
Mats Oude Groen
Mathijs Pronk
Rogier Ritter
Joren Straatman
Basse Theyse
Terence Vermeij
Mitch Vermeij
Jochem de Vos

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/coach Jasper Coppes
Asst. trainer/coach Andrew Eversden
Asst. trainer/coach Erik Reinhard
Aanvoerder Mitch Vermeij
2e aanvoerder Jantijn Kromwijk
Manager Jocco Nieuwenhuis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 14:45
Ede H1 Phoenix H1 14:45
Gooische H1 Upward H1 14:45
Groningen H1 Zwart-Wit H1 14:45
IJsseloever H1 Union H1
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit H1 11 23 7 2 2
2 Leiden H1 11 23 7 2 2
3 Upward H1 11 23 7 2 2
4 Phoenix H1 11 23 7 2 2
5 Ede H1 11 19 5 4 2
6 IJsseloever H1 11 17 5 2 4
7 Gooische H1 11 15 4 3 4
8 Berkel-Rodenrijs H1 11 12 3 3 5
9 Berkel-Enschot H1 11 10 2 4 5
10 Hattem H1 11 6 1 3 7
11 Union H1 11 6 1 3 7
12 Groningen H1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
23 feb !Oefenwedstrijd Push H1 14:45 uit
1 mrt !Oefenwedstrijd Houten H1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
5 mrt !Oefenwedstrijd Naarden H1 20:15 uit
8 mrt Union H1 n.n.b thuis
15 mrt Hattemse M.H.C. H1 14:45 uit
22 mrt Berkel Enschot H1 14:45 uit
29 mrt Gooische Hockey Club H1 n.n.b thuis
5 apr GHHC Groningen H1 14:45 uit
19 apr LOHC H1 n.n.b thuis
26 apr MHC EDE H1 14:45 uit
3 mei SV Phoenix H1 n.n.b thuis
10 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
17 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b thuis
24 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Phoenix H1 Ede H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 2-3
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Upward H1 Gooische H1 5-1
Union H1 IJsseloever H1 2-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 11-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 3-4
IJsseloever H1 Hattem H1 2-1
Gooische H1 Union H1 3-1
Groningen H1 Upward H1 1-2
Leiden H1 Zwart-Wit H1 3-3
Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 5-2
Upward H1 Leiden H1 6-5
Zwart-Wit H1 Ede H1 5-2
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 3-3
Union H1 Groningen H1 1-1
Hattem H1 Gooische H1 3-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 3-2
Leiden H1 Union H1 3-0
Ede H1 Upward H1 2-2
Groningen H1 Hattem H1 7-3
Gooische H1 IJsseloever H1 1-1
Berkel-Enschot H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Union H1 Ede H1 3-5
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-3
Gooische H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Upward H1 Phoenix H1 4-1
IJsseloever H1 Groningen H1 2-0
Hattem H1 Leiden H1 0-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Ede H1 Hattem H1 3-2
Leiden H1 IJsseloever H1 2-1
Phoenix H1 Union H1 1-0
Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 3-6
Groningen H1 Gooische H1 2-7
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 1-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
IJsseloever H1 Ede H1 2-3
Hattem H1 Phoenix H1 2-1
Upward H1 Zwart-Wit H1 1-3
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 1-3
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
Gooische H1 Leiden H1 2-4
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Ede H1 Gooische H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-4
Zwart-Wit H1 Union H1 3-2
Leiden H1 Groningen H1 5-1
Phoenix H1 IJsseloever H1 1-0
Berkel-Rodenrijs H1 Hattem H1 2-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leiden H1 Berkel-Enschot H1 7-4
Groningen H1 Ede H1 1-3
Gooische H1 Phoenix H1 2-3
IJsseloever H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-3
Union H1 Upward H1 1-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H1 IJsseloever H1 4-1
Ede H1 Leiden H1 3-2
Union H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Berkel-Rodenrijs H1 Gooische H1 2-3
Upward H1 Hattem H1 1-0
Phoenix H1 Groningen H1 3-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Upward H1 IJsseloever H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-2
Leiden H1 Phoenix H1 1-1
Hattem H1 Union H1 1-1
Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
Gooische H1 Zwart-Wit H1 1-4
Teamindeling en NST
Bardienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein