header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D1

Spelers D1

Diantha van den Berg
Melanie van den Berg
Anne van Hattem
Anouk de Kemp
Ilona Kippersluijs
Lauren Knol
Joèlle Kwakkenbos
Britt Neefjes
Maud van Rooijen
Vonne Roorda
Evi Ros
Michelle Sennef
Manû van Toorn
Britt van Toorn
Britt Vergeer
Anne Visser (keeper)
Sem Westland

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Michiel Riesmeijer
Asst. trainer/coach Erik Reinhard
Aanvoerder Michelle Sennef
2e aanvoerder Joèlle Kwakkenbos
Manager Nicole Rijnders

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit D1 6 16 5 1 0
2 HUDITO D1 6 13 4 1 1
3 Craeyenhout D1 6 13 4 1 1
4 Alphen D1 6 12 4 0 2
5 DES D1 6 12 4 0 2
6 DSHC D1 6 12 4 0 2
7 Etten-Leur D1 6 9 3 0 3
8 Zoetermeer D1 6 6 2 0 4
9 Rijswijk D1 6 6 2 0 4
10 Warande D1 6 6 2 0 4
11 Westland D1 6 1 0 1 5
12 IJsseloever D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 apr !Reservering NVT n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
25 apr !Reservering NVT n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
2 mei !Reservering NVT n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Rijswijk D1 Etten-Leur D1 1-2
Zwart-Wit D1 Alphen D1 1-0
DSHC D1 DES D1 5-4
IJsseloever D1 HUDITO D1 0-4
Warande D1 Craeyenhout D1 3-5
Zoetermeer D1 Westland D1 7-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
DES D1 IJsseloever D1 6-1
Alphen D1 Rijswijk D1 6-1
Etten-Leur D1 DSHC D1 1-2
Westland D1 Zwart-Wit D1 0-2
HUDITO D1 Warande D1 7-0
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-4
Warande D1 DES D1 2-3
Zoetermeer D1 HUDITO D1 2-3
Westland D1 Alphen D1 0-4
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 1-0
DSHC D1 Rijswijk D1 2-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 1-1
Rijswijk D1 IJsseloever D1 6-0
Craeyenhout D1 Westland D1 1-1
Etten-Leur D1 Warande D1 1-2
Alphen D1 DSHC D1 2-1
DES D1 Zoetermeer D1 4-3
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Craeyenhout D1 Alphen D1 4-2
Warande D1 Rijswijk D1 2-1
Westland D1 HUDITO D1 0-3
Zwart-Wit D1 DES D1 7-1
IJsseloever D1 DSHC D1 0-2
Zoetermeer D1 Etten-Leur D1 1-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 1-2
Etten-Leur D1 Zwart-Wit D1 2-3
HUDITO D1 Craeyenhout D1 1-2
DSHC D1 Warande D1 2-1
Alphen D1 IJsseloever D1 2-0
DES D1 Westland D1 3-0
 
Teamindeling en NST
Bardienst/Groendienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bar/groendienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein