header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

H1

Spelers H1

Tijn Arends
Daan Arends
Thomas Bestebreurtje
Floris van den Bos
Tjalle Dijkstra
Tom Gras
Tijn Helsloot
Joep Helsloot
Floris de Jongh
Daan Kraaijenhagen
Guido Leliveld
Kiet Lukkassen
Thijmen Molenaar
Stijn Molkenboer
Jasper Olthof
Rogier Ritter
Niels Swinkels
Basse Theyse
Max Thönissen
Joep Wilmink

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/coach Jasper Coppes
Aanvoerder Guido Leliveld
Manager Jocco Nieuwenhuis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 14:45
Leiden H1 Union H1 14:45
Phoenix H1 Ede H1 14:45
Upward H1 IJsseloever H1 14:45
Zwart-Wit H1 Hattem H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gooische H1 7 21 7 0 0
2 Berkel-Rodenrijs H1 7 17 5 2 0
3 Phoenix H1 7 16 5 1 1
4 Ede H1 7 15 5 0 2
5 Zwart-Wit H1 7 11 3 2 2
6 Union H1 7 8 2 2 3
7 Groningen H1 7 7 2 1 4
8 Berkel-Enschot H1 7 7 2 1 4
9 Leiden H1 7 6 1 3 3
10 Upward H1 7 6 1 3 3
11 IJsseloever H1 7 4 1 1 5
12 Hattem H1 7 0 0 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 14:45 uit
7 nov Union H1 14:45 uit
14 nov Berkel Enschot H1 14:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
21 nov Hattemse M.H.C. H1 14:45 uit
13 mrt MHC EDE H1 n.n.b uit
20 mrt Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
27 mrt Gooische Hockey Club H1 n.n.b uit
3 apr SV Phoenix H1 n.n.b thuis
10 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b uit
24 apr GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
1 mei LOHC H1 n.n.b uit
8 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b thuis
15 mei Union H1 n.n.b thuis
22 mei Berkel Enschot H1 n.n.b uit
29 mei Hattemse M.H.C. H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Union H1 Hattem H1 5-1
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-2
Groningen H1 Gooische H1 0-4
Zwart-Wit H1 Phoenix H1 3-4
IJsseloever H1 Ede H1 0-3
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Berkel-Rodenrijs H1 IJsseloever H1 5-2
Phoenix H1 Groningen H1 2-1
Upward H1 Zwart-Wit H1 2-6
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 1-3
Gooische H1 Leiden H1 3-1
Ede H1 Union H1 4-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Groningen H1 Zwart-Wit H1 3-1
Hattem H1 Upward H1 2-4
Leiden H1 Phoenix H1 2-2
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-3
IJsseloever H1 Gooische H1 1-3
Berkel-Enschot H1 Ede H1 1-4
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Berkel-Rodenrijs H1 Berkel-Enschot H1 4-2
Ede H1 Hattem H1 8-0
Phoenix H1 IJsseloever H1 3-0
Upward H1 Groningen H1 2-2
Zwart-Wit H1 Leiden H1 2-1
Gooische H1 Union H1 3-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Leiden H1 Groningen H1 1-2
Berkel-Enschot H1 Gooische H1 0-7
Union H1 Phoenix H1 1-5
Hattem H1 Berkel-Rodenrijs H1 1-4
Ede H1 Upward H1 3-2
IJsseloever H1 Zwart-Wit H1 2-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Upward H1 Leiden H1 3-3
Phoenix H1 Berkel-Enschot H1 2-3
Groningen H1 IJsseloever H1 2-3
Berkel-Rodenrijs H1 Ede H1 3-1
Gooische H1 Hattem H1 3-0
Zwart-Wit H1 Union H1 2-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Hattem H1 Phoenix H1 1-2
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 6-3
Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 1-3
IJsseloever H1 Leiden H1 1-2
Ede H1 Gooische H1 1-2
Union H1 Groningen H1 2-1
 
Teamindeling en NST
Bardienst/Groendienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bar/groendienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein