header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Erik Huls Voorzitter Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
Nicole Rijnders Secretaris Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
John Paul McAllister Penningmeester Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
Eric Janssen Bestuurslid Beheer
Willem-Bram van Glabbeek Hockeyzaken
Michel Velis Bestuurslid Horeca & Evenementen
Jeugdcommissie
Nicoline Jansen Voorzitter
Nicoline Jansen Lijncoördinator MA
Lotte Hofmans Lijncoördinator MB
Chaja van der Zee - de Jongh Lijncoördinator MC
Geraldine Vink Lijncoördinator MD
Mireille de Kruijf-witkamp Lijncoördinator ME8/ME6
Michiel van Hamersveld Lijncoördinator JA/JB/JC
Ralf Kröder Lijncoördinator JD/JE8/JE6/JF
Nicoline Jansen Lijncoördinator funkeys/benjamins
Erwin Jansen Lijncoördinator Keepers
Nicoline Jansen Lijncoördinator MF
LG Hockey
Henriëtte van Barneveld Lid
Hockey Opleiding Centrum IJsseloever
Rogier Ritter Technisch Coördinator Keepers
Technische Zaken Senioren
Peter Peelen Coördinator Trimhockey
Breedtesport
Rob van den Heuvel Coördinator Heren 2 - 6 / veteranen
Barcommissie
Antoinette van Galen Barmanager zondag
Marloes Goemans Barcommissaris donderdag
Nicolette Rüter-Slump Barcommissaris vrijdag
Paul Flederus Barcommissaris
Jaap-Jan Lankreijer Barcommissaris
Falentijn de Kramer Barcommissaris
Edwin Pompe Barcommissaris
Ronald de Boer Barcommissaris
Esther Wismeijer Barcommissaris
Katty Weuts Barcommissaris
Anouk Jong Barcommissaris
Nicole Bollaan Barcommissaris
Tineke Pool Barcommissaris
Beheercommissie
Martin Verweij Voorzitter
William van Wegen Lid
Etienne Terpstra-hollander Lid
Peter Peelen Lid
Michel van Steenderen de Kok Lid
Koen van Vliet Lid
Steven Rijnders Lid
Clubkleding en webshopcommissie
Joyce Huls Voorzitter
Kledingcommissie
Petra Kerkhof Lid
Marlies Huls Lid
Communicatiecommissie
Nicole Rijnders Voorzitter
Ester Wolken Lid
Tony Buijse Fotografie en publiciteit
Evenementencommissie
Linda Hunter Voorzitter
Annelies van Westing Lid
Jasmine de Boer Lid
Steve Ferrier Lid
Tijn Arends Lid
Tijn Helsloot Lid
Michelle Sennef Lid
Ilona Kippersluijs Lid
Christine Gerbrands Lid
Financiën
Marius Meijers Financiële Administratie
Gedragscodecommissie
Robert Potasse Lid
Bas Huisman Lid
Ledenadministratie
Natascha Verschuur-van Zanten Voorzitter
Materialencommissie
Nicolette Rüter-Slump Voorzitter, inkoop en reparatie
Rogier Ritter Adviseur
Medische Commissie
Robert Rodermond Lid
Laura Rüter Lid
Scheidsrechterscommissie
David Bos Voorzitter
Xander Grobben Planning
Lonneke Verbeek Planning en opleiding Clubscheidsrechters
Stijn de Jong begeleiding, werven en opleiding spelbegeleiders jongste jeugd
Sponsorcommissie
Harald Oosting Voorzitter
Ronald Batenburg Lid
Vertrouwenscontactpersoon HCIJ
Frena van Kogelenberg Vertrouwenscontactpersoon
Fred Verzijlbergen Vertrouwenscontactpersoon
Wedstrijdsecretariaat
Nicolette Rüter-Slump Wedstrijdsecretaris Junioren (D+) A t/m D-teams
Marianne de Wit Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd (E) E - teams
Stijn de Jong Wedstrijdsecretaris Senioren Senioren
Jorrit Langerak Wedstrijdsecretaris Senioren
Zaalhockeycommissie
Chaja van der Zee - de Jongh Voorzitter
Carla van der Laan Lid