header foto header foto header foto
 

D1

Spelers D1

Diantha van den Berg
Melanie van den Berg
Megan Diederik
Annemarie den Haan
Esmeé Jorge
Julia Jorge
Ilona Kippersluijs
Lauren Knol
Maud van Rooijen
Vonne Roorda
Evi Ros
Laura de Sain
Michelle Sennef
Manû van Toorn
Britt Vergeer
Anne Visser (keeper)
Sem Westland

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Stefan Budding
Asst. trainer/coach Michiel Riesmeijer
Aanvoerder Annemarie den Haan
2e aanvoerder Michelle Sennef
Manager Nicole Rijnders

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D1 Zwart-Wit D1 12:45
Craeyenhout D1 Warande D1
DSHC D1 IJsseloever D1
HUDITO D1 Etten-Leur D1
Rijswijk D1 DES D1 12:45
Zoetermeer D1 Westland D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Warande D1 12 26 7 5 0
2 Zoetermeer D1 12 24 8 0 4
3 HUDITO D1 12 22 6 4 2
4 Zwart-Wit D1 12 19 5 4 3
5 Etten-Leur D1 12 19 5 4 3
6 Alphen D1 12 17 5 2 5
7 Craeyenhout D1 12 16 4 4 4
8 Rijswijk D1 12 16 4 4 4
9 DSHC D1 12 14 4 2 6
10 IJsseloever D1 12 12 3 3 6
11 DES D1 12 7 1 4 7
12 Westland D1 12 5 1 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei DSHC D1 n.n.b uit
10 mei D.H.C. Hudito D1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
17 mei Craeyenhout D1 n.n.b uit
24 mei MHC De Warande D1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Alphen D1 DSHC D1 3-2
Rijswijk D1 HUDITO D1 3-3
Westland D1 Warande D1 1-3
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-1
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 2-3
Zoetermeer D1 DES D1 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
DES D1 IJsseloever D1 4-0
HUDITO D1 Alphen D1 2-0
Etten-Leur D1 Westland D1 0-1
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 0-2
Warande D1 Zwart-Wit D1 0-0
DSHC D1 Zoetermeer D1 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer D1 HUDITO D1 1-0
Alphen D1 Craeyenhout D1 3-0
Rijswijk D1 Warande D1 1-3
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 1-1
Westland D1 IJsseloever D1 2-5
DSHC D1 DES D1 3-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-1
DES D1 Westland D1 1-1
HUDITO D1 DSHC D1 3-0
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-1
Warande D1 Alphen D1 3-0
Etten-Leur D1 Rijswijk D1 0-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
HUDITO D1 DES D1 4-4
Alphen D1 Etten-Leur D1 0-2
Zwart-Wit D1 Westland D1 5-3
DSHC D1 Craeyenhout D1 2-0
Zoetermeer D1 Warande D1 1-2
Rijswijk D1 IJsseloever D1 1-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Warande D1 DSHC D1 0-0
Craeyenhout D1 HUDITO D1 1-1
Westland D1 Rijswijk D1 2-3
DES D1 Zwart-Wit D1 2-6
IJsseloever D1 Alphen D1 2-2
Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 1-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
DSHC D1 Etten-Leur D1 0-2
Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 2-2
Zoetermeer D1 IJsseloever D1 6-0
HUDITO D1 Warande D1 3-3
Craeyenhout D1 DES D1 3-1
Alphen D1 Westland D1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Warande D1 Craeyenhout D1 3-3
IJsseloever D1 DSHC D1 1-2
Westland D1 Zoetermeer D1 1-6
Etten-Leur D1 HUDITO D1 4-2
Zwart-Wit D1 Alphen D1 2-1
DES D1 Rijswijk D1 3-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Warande D1 DES D1 3-1
Craeyenhout D1 Etten-Leur D1 2-2
HUDITO D1 IJsseloever D1 4-2
Zoetermeer D1 Zwart-Wit D1 4-1
DSHC D1 Westland D1 3-2
Alphen D1 Rijswijk D1 5-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Alphen D1 DES D1 2-1
Westland D1 HUDITO D1 1-3
Etten-Leur D1 Warande D1 2-3
IJsseloever D1 Craeyenhout D1 1-0
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 4-2
Zwart-Wit D1 DSHC D1 5-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Craeyenhout D1 Westland D1 5-0
Zoetermeer D1 Alphen D1 3-0
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 4-1
Warande D1 IJsseloever D1 2-2
DSHC D1 Rijswijk D1 1-1
DES D1 Etten-Leur D1 4-4
ZONDAG 8 MAART 2020
Warande D1 Westland D1 2-1
DSHC D1 Alphen D1 1-2
HUDITO D1 Rijswijk D1 4-2
DES D1 Zoetermeer D1 3-4
Etten-Leur D1 IJsseloever D1 4-1
Craeyenhout D1 Zwart-Wit D1 0-0
Teamindeling en NST
Bardienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein