header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D1

Spelers D1

Jada Ben Amari
Diantha van den Berg
Melanie van den Berg
Katja van Dam
Anne van Hattem
Anouk de Kemp
Ilona Kippersluijs
Joèlle Kwakkenbos
Anouk Monte
Louise Monte
Maud van Rooijen
Evi Ros
Chloé Schuurman
Michelle Sennef
Britt van Toorn
Eline Witteveen

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/coach Daan Jongejan
Aanvoerder Michelle Sennef
2e aanvoerder Joèlle Kwakkenbos
Manager Anne Bruintjes
Asst trainer Junior Vermeulen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D1 Alphen D1 12:45
DSHC D1 Zwart-Wit D1 12:45
Etten-Leur D1 Rijswijk D1 12:45
HUDITO D1 DES D1 12:45
IJsseloever D1 Westland D1 12:45
Warande D1 Zoetermeer D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Craeyenhout D1 1 3 1 0 0
2 Zwart-Wit D1 1 3 1 0 0
3 Etten-Leur D1 1 3 1 0 0
4 HUDITO D1 1 3 1 0 0
5 Alphen D1 1 3 1 0 0
6 Westland D1 1 3 1 0 0
7 Warande D1 1 0 0 0 1
8 Zoetermeer D1 1 0 0 0 1
9 IJsseloever D1 1 0 0 0 1
10 DSHC D1 1 0 0 0 1
11 DES D1 1 0 0 0 1
12 Rijswijk D1 1 0 0 0 1

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 sep HV Westland D1 12:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
3 okt MHC DES D1 12:45 uit
10 okt B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
17 okt DSHC D1 n.n.b uit
24 okt D.H.C. Hudito D1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
31 okt Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b uit
7 nov MHC De Warande D1 12:45 uit
14 nov Craeyenhout D1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
21 nov HC Etten-Leur D1 12:45 uit
13 mrt HC Alphen D1 n.n.b uit
20 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b thuis
27 mrt HV Westland D1 n.n.b uit
3 apr MHC DES D1 n.n.b thuis
10 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b uit
24 apr DSHC D1 n.n.b thuis
1 mei D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
8 mei Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b thuis
15 mei MHC De Warande D1 n.n.b thuis
22 mei Craeyenhout D1 n.n.b uit
29 mei HC Etten-Leur D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HUDITO D1 Zoetermeer D1 3-2
DSHC D1 Westland D1 0-1
Warande D1 Etten-Leur D1 2-3
Zwart-Wit D1 DES D1 2-0
IJsseloever D1 Alphen D1 1-2
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 3-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Westland D1 HUDITO D1 1-9
DES D1 DSHC D1 3-2
Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 0-1
Etten-Leur D1 Craeyenhout D1 1-0
Alphen D1 Warande D1 3-1
Zoetermeer D1 IJsseloever D1 2-2
 
Teamindeling en NST
Bardienst/Groendienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bar/groendienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein